Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

Реабілітація дудки AirZound

Категория: Технозона
Создано 17.03.2014 Автор: Максим

folga airzound mОтже у вашому арсеналі з'явилася така річ, як пневмосигнал канадського виробника AirZound. Вітаю, Ви небезпечно озброїлися! Тепер жодна ваша поїздка не обходиться без улюбленої іграшки. Добре, коли все працює, як швейцарський годинник. Однак,і трапляється в житті інакше. В один прекрасний день, без видимих на те причин, сигнал перестав працювати. Нещодавний гучний сигнал вгас і почалося лише тихе шипіння. Халепа! Такими звуками нікого не попередити про наближення велосипеду. Моєму відчаю не було кінця, адже після покупки минуло лише два дні. Я вже і край поклав своїм сподіванням. Якщо AirZound перестав сигналити і у вас, не поспішайте його викидати у смітник. А краще скористайтеся наступними порадами по реабілітації.

Кожен аксесуар потребує обслуговування та профілактики, пневмосигнал - не виняток! Гадаю, що я не останній, з ким трапиться така ж ситуація. Тому я вирішив розповісти все, що знаю з цього приводу, покладаючись на власний досвід.

Перш ніж почати ремонт, нам потрібно знати принцип пневмосигналу та деталі, з яких він складається. На перший погляд пристрій нагадує супер-пупер космічний винахід та цікаво-незрозумілу конструкцію. Насправді ж розібрати виріб не важко, ніж випрати шкарпетки після поїздки. Щодо часу, то 10 хвилин вистачить. Інструмент не потрібний.

Беремо сам пневмосигнал та повертаємо його до себе кришкою з написом AirZound. Розрахуйте правильно сили та відкрутіть її проти годинникової стрілки. Не прикладайте забагато сили, інакше можете зламати робочу частину. Якщо кришка не піддається, спробуйте відкручувати ривками. Можливо вона просто прикипіла, як було в моєму випадку.

remont oblugovuvannja-airzound


Якщо вдалося відкрутити - вітаю, півсправи зроблено! Знімаємо захисну губку, обережно дістаємо штопорне пластмасове кільце. (Увага! Не використовуйте гострі предмети, оскільки розірвете фольгу!!! Бажано діставати обережно пальцями) Наступний крок - дістаємо саму фольгу (мембрану).

vidruchuvannja airzound

Вид дудки у відкрученому стані

manjet ta foljga

 manjet airzound

folga airzound

Чистимо бруд, який знаходиться всередині, продуваємо саму систему пристрою. Гарненько протираємо фольгу від пилу та бруду, який на ній є. Найбільш відповідальну роботу ми зробили, переходимо до складання.

skladajemo airzound

При складанні головне поставити все у правильній послідновності, як було запаковано заводом-виробником.

Беремо насос, наповнюємо флягу повітрям і радіємо! Відмінна робота!

З.І. Якщо з якихось причин іграшка не запрацювала, перевірте правильність складання пристрою. Тут може бути декілька причин: неправильно зібрали, аксесуар має фізичні пошкодження, або ж механічне пошкодження при обслуговуванні. Щодо останнього, то якщо з першого разу не вдалося - парашутний спорт не для Вас:)

Коментарі:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Tuesday the 23rd. (C)zig-zag.org.ua ---> При взятті матеріалів, фотографій з сайту, активний лінк обов'язковий!