Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

Пневмосигнал Airzound

Категория: Аксесуари
Создано 17.03.2014 Автор: Максим

accessories airzoundМої вітання людям, що полюбляють велосипед. Сьогодні хотів би Вам розповісти про такий велоаксесуар, як пневмосигнал Airzound. Якщо вже собі придбали - то хочу привітати власників з чудовою покупкою. А хто собі ще не встиг придбати - заздріть власникам:). Не дивлячись на ціну в 205 гривень за одиницю (ціна коливається від 205 до 225), вважаю все ж покупкою потрібною для себе.

Останнім часом побільшало невиліковних водіїв на дорозі, які не зважають на велосипедистів. Як один з профілактичних засобів обрав для себе дудку Airzound. Одразу зауважу, що це не панацея, а допоміжний засіб в практиці лікування автомобілістів. Пневмосигнал Airzound - це компактна річ, яку велосипедист перевозить на рамі свого велосипеду. Після покупки його потрібно розпакувати та зафіксувати на рамі свого байку. Тепер перейдемо до комплектації та плюсів цього диво-сигналу.

vud airzound

Пневмосигнал Airzound складається з двох робочих частин: пластмасової ємності (фляги) для повітря та самого клаксону, що видає гучність в 115 дб. Ці дві частини з'єднані між собою трубкою.

scho yde u komplekti

Флакон з повітрям розміщений в захисному чохлі з оксамитової тканини. До флакону додається клейка стрічка, для фіксування балону на рамі або фляготримачі. Не виникає проблем при кріпленні клаксону на рулі. Адже в комплект входять дві резинові смужки. За їх допомогою клаксон фіксується на рамі та не прокручується.

kriplenja fiksatoru

kriplenja na rulj

airzound na rami

До плюсів я також віднесу і можливість регулювання шуму. В пристрій вбудований регулятор гучності сигналу, за бажанням можна - збільшити чи зменшити.

skladnuku airzound

Після закріплення всіх частин нашої цяцьки на велосипеді, можна переходити до експлуатації. В клаксон вбудований автомобільний ніпель (Shrader), який розміщений під кнопкою.

ogljad airzound

Беремо насос (бажано з манометром) та наповнюємо повітрям флакон через ніпель. Рекомендовано наповнювати балон до 5,5 bar (80psi). Якщо перевести в атмосфери, одиниці, якими ми звикли користуватися, то це приблизно 5 атмосфер. (1 bar = ~ 1 атмосфері). Виробник не рекомендує перевищувати ці показники, оскільки термін служби може значно зменшуватися або ж виріб вийде з ладу достроково. У випадку, якщо немає насосу з манометром, можна подати повітря і іншим. Я в такому випадку користуюся правилом: краще дати меньше повітря, а ніж з надлишком.

nasos manometr

Насос-манометр з накінечником на картинці, також накачає дудку

nasos Kellys

Але краще все ж користуватися таким насосом

Бажано подавати повітря накидним насосом. Експерименти накачати балон насосом з кишечкою не принесли бажаного результату. Так як ніпель в клаксоні прокручується, то виникали проблеми з накручуванням, а потім і з викручуванням. При цьому, балон повітрям так і не наповнився.

yak nakachatu airzound

yak nakachatu airzound v2

 

Щодо відгуків на форумі, то були нарікання на кріплення. Оскільки, щоб посигналити, потрібно відривати руку від руля та тиснути на кнопку. Так, це дійсно так. Однак мені здається, що плюсів значно більше, тому цією проблемою можна знехтувати.

Характеристики:

Пластмасовий балон розрахований на 5,5 bar (80psi) ~ 5 атмосфер.
Гучність клаксону - 115 дб.
Присутній регулятор гучності сигналу.
Вбудований ніпель в клаксон. Зручно!
Поданого повітря в балон на 5,5 bar (80psi) вистачить на 50 короткотривалих сигналів.
Є можливість подання суцільних звукових сигналів до тих пір, поки не закінчиться повітря у флязі.

От і все, що хотів сказати. На завершення додам, що річ ця досить вибаглива та потребує обережного ставлення до себе. Тому вкрай бережно ставтесь до неї - і вона відповість вам довготривалою роботою!

В один прекрасний день клаксон може перестати працювати. Щоб його відремонтувати, перечитайте наступну статтю: "Реабілітація дудки AirZound"

Коментарі:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Tuesday the 23rd. (C)zig-zag.org.ua ---> При взятті матеріалів, фотографій з сайту, активний лінк обов'язковий!