Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

Поїздки під класичну музику

Категория: Новини
Создано 02.03.2014 Автор: Максим

pokatushka pid muzuky1На сторінках інтернет-видань прочитав про те, що під час прогулянок, ранкових та вечірніх тренувань, пробіжок та фізичних навантажень рекомендують слухати музику. Воно і не дивно, адже той, хто це написав, має факти та докази тому. Варто лише згадати, як вчені проводили досліди на воді. Фахівці свого діла вмикали рок, метал, класичну музику, і потім, після прослуховування композиції, під мікроскопом дивилися на склад води. Було встановлено, що важка музика негативно впливає на природний склад води, а саме спотворює її сполуки.

Класична ж музика, навпаки, впливала позитивно. Враховуючи те, що організм людини складається на 80% з води, можна стверджувати, що музика, яку ми слухаємо, певним чином впливає і на нас, на наш фізичний та емоційний стан.

На цьому полишимо теорію, переходимо до практики. Як каже прислів'я: "Довіряй, але перевіряй". Тому я вирішив принести в жертву вільний день, щоб провести власний дослід. 

Почну з того, що при фізичних навантаженнях рекомендують слухати виключно класичну музику. Отже, качаю з нету Бетховена, Моцарта та поп-класику - Майкла Джексона. Беру велосипед, плеєр і в дорогу - випробовувати "силу" класики.

Катаючи містом під Бетховена, ледь не потаранив вишневу 9-ку біля базару. Занадто розслабляє та заколихує. А я ж на покатушку виїхав, вона, як і завжди, має пройти енергійно.

pokatushka pid muzuky

Втім, виїхавши за місто, відчув, що все ж є щось в цих спокійних композиціях. Але між класичними композиціями вибірково лунали запальні пісні Майкла Джексона. Вони бадьорили мене з перших нот, чого не скажу про Бетховена. Тому я зловив себе на думці, що класику варто слухати, коли їдеш на дальні відстані. Вона допомагає подолати психологічний бар'єр. В таких випадках рекомендую Бетховена та Моцарта. Та якщо потрібно швидко та енергійно подолати 20, 40, 60 км, то краще обирайте швидку та енергійну музику. Вам до вподоби метал-групи - можете слухати їх. Адже краще важкі композиції і в задоволення, ніж нудьгувати під спокійні пісні. Керуйтеся лише своїми відчуттями. І ще один важливий момент. Композиції варто слухати в півголоса. Це не лише вбереже слух, а й допоможе уникнути головних болей. Під час фізичних навантажень, правильно підібрана та музика, яка не заважає зосередитись на результаті.

Статтю писав, керуючись лише власними відчуттями, після 55-ти км покатушки. :)

Коментарі:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Tuesday the 23rd. (C)zig-zag.org.ua ---> При взятті матеріалів, фотографій з сайту, активний лінк обов'язковий!