Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

Велосипедисти голять ноги?!

Категория: Новини
Создано 03.02.2014 Автор: Максим

miniГолити волосся на ногах - звична справа в світі велоспорту, як для професіоналів, так і для любителів. Суворого правила голити ноги чи ні - не існує. Відверто кажучи, вагомих доводів робити це, окрім як заради традиції та особистих уподобань, теж немає. Рішення голити ноги - ваша особиста справа. Ось кілька причин, які можуть роз'яснити, чому велосипедисти все ж голять ноги.

 

 

Причина 1. Для більшої аеродинаміки

aerodinamika

Найчастіше гоління ніг пояснюють бажанням їхати швидше. Чим менше на ногах волосся, тим вищою здається швидкість - так думає багато велосипедистів. Насправді то лише здається і аеродинамічні показники майже незмінні. Особливо абсурдного вигляду набуває картина, коли американський велосипедист Дейв Забриски голить ноги, щоб їхати швидше і не чіпає свої великі розкішні вуса.
  
Але незважаючи на результати випробувань в аеродинамічній трубі, велосипедисти, які ВІРЯТЬ в те, що гоління ніг допоможе їм їхати швидше, бачать позитивний ефект від цього.

Причина 2. Щоб було простіше лікувати травми

nogi travma

Один з аргументів на користь гоління той, що це спрощує лікування подряпин та порізів, отриманих при падіннях на трасі. Промити рану буде простіше, якщо на ногах немає волосся, можливість зараження знизиться, до того ж не буде хворобливих відчуттів при знятті пластирів.

Причина 3. Для більш приємного масажу

massaj

Одне з великих переваг професійного спорту - масаж, який вам зроблять по закінченні велопробігу. Якщо у вас начисто поголені ноги, то тренеру буде простіше і приємніше робити вам масаж. Плюс не буде неприємних відчуттів, коли працюючи над вашими м'язами, масажист потягне волосинки.

Причина 4. Привабливий вигляд

krasota


Переважна більшість велосипедистів мають кращий естетичний вигляд і це факт. Засмаглі м'язисті і стрункі ноги стають ще кращими, коли на них немає волосся. З тієї ж причини штангісти голять волосся на тілі, щоб виглядати краще на п'єдесталі. Якщо ви великий фанат професійного спорту, то можете звернути увагу, що всі атлети мають поголені ноги.

Причина 5. Традиція

traditions

Один з найвагоміших аргументів на користь гоління ніг - традиція. Протягом багатьох років велосипедисти просто голять ноги заради того, щоб не бути білою вороною в групі. І це не залежить від того наскільки швидко їздить велосипедист чи ні. Так би мовити - велосипедна фішка.

Коментарі:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Tuesday the 23rd. (C)zig-zag.org.ua ---> При взятті матеріалів, фотографій з сайту, активний лінк обов'язковий!