Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

Меру Лондона зробили зауваження

Категория: Новини
Создано 03.02.2014 Автор: Максим

mer londona velosipedistМер Лондона, відомий як найдемократичніший політик у виборі засобів пересування, отримав зауваження за порушення ПДР. На відміну від більшості політиків, які надають перевагу службовому транспорту, Борис Джонсон користується звичайним велосипедом. Тверезо сприймає критику з боку населення щодо порушень ним правил дорожного руху. Можливо про вчинене правопорушення ніхто б і не дізнався, якби не цікавий випадок.

 

Один з багатьох лондонських таксистів помітив високопосадовця, який рухався на велосипеді без увімкненого заднього ліхтаря у вечірній час. У Великобританії цей факт розцінюється, як порушення правил дорожнього руху.

Таксист одразу зметикував зателефонувати в одну зі столичних радіостанцій і під час ефіру програми "Запитайте Бориса", в якій мер відповідає на запитання мешканців міста, зробив йому зауваження. "Я проїжджав повз вас на Ньюгейт-стріт. Вам потрібно встановити червоний ліхтарик в задній частині вашого велосипеда", - заявив таксист, представившись Марком.

mer londona boris

Мер, як затятий пропагандист велосипедного транспорту, визнав своє порушення: "Я зізнаюся, що акумулятор мого заднього ліхтаря сів. Але в мене працював передній ліхтар, і я їхав лише з несправним заднім ліхтарем. Марк зробив мені правильне зауваження, я не заперечую. У терміновому порядку сьогодні ж заміню батарею".

boris johnson

Борис Джонсон у рамках своєї посади активно просуває ідею використання велосипедів в якості повсякденних транспортних засобів замість особистих автомобілів. Мер Лондона своїм прикладом доводить, що це не так складно, як здається. Джонсон запустив у місті систему велопрокату.

Коментарі:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Tuesday the 23rd. (C)zig-zag.org.ua ---> При взятті матеріалів, фотографій з сайту, активний лінк обов'язковий!