Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

Продаж велосипедів перевищив продаж авто

Категория: Новини
Создано 27.01.2014 Автор: Максим

miniПродажі велосипедів в Європі обігнали продажі машин. Тепер кожен велосипедист може з гордістю сказати, що він повноправний "господар на дорозі" в повному розумінні слова. В країнах Євросоюзу продається дедалі більше велосипедів, ніж автомобілів. На думку фахівців, цьому процесу сприяв активний ріст безробіття та економічна криза. Оскільки ріст цін підвищується на бензин та автомобілі, споживачі знайшли вихід - велосипед. Тепер автомобільні концерни підраховують збитки, а європейці - кількість заощаджених коштів в гаманці.

 

В середніх підрахунках у 26-ти з 28-ми країн Євросоюзу, минулого року, було продано більше велосипедного транспорту, ніж автомобільного. Все більшу популярність набирає двоколісний спорт-інвентар і в тих країнах, де раніше до нього не виявляли особливого інтересу, - повідомляє BBC.

europe by bicycle

В Італії за минулі 40 років вперше було продано велосипедів в кількості 1,6 млн велосипедів, а автомобілів 1,4 млн штук. Причому місцева влада активно підтримує корисну для здоров'я і навколишнього середовища активність населення.
Більше того, міська влада всіляко сприяє розвитку інфраструктури та заохочує людей їздити на екологічному виді транспорту. Отже, водій на велосипеді отримує додаткові переваги перед автомобілями. Влада Парижу та Лондона також пішла цим шляхом.

much bicycles few cars

Уряд Мадрида теж потурбувався про велосипедистів. Для них були створені особливі умови: місто матиме свою зону велосипедних маршрутів, тобто "зелене кільце" протяжністю 10 км.

У Великобританії тим часом, було продано 3 мільйони велосипедів проти 2-х чотирьоколісних транспортних засобів.

thanks for bicycle

Виключенням же стали дві країни, які бажають продовжувати свої подорожі автомобілями - Бельгія та Люксембург. Проте, це тимчасове явище. Все більше людей пересідає на "два колеса". Хтось через моду та здоровий спосіб життя, а хтось і для власної вигоди, - коментує редактор велосипедного журналу Педро Корвальо.

Коментарі:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Tuesday the 23rd. (C)zig-zag.org.ua ---> При взятті матеріалів, фотографій з сайту, активний лінк обов'язковий!