Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

200 км на велосипеді за 16 годин?!

Категория: Новини
Создано 26.01.2014 Автор: Максим

mini200 км на велосипеді за 16 годин?! Реально! Якщо раптом у вас виникне ідея, подолати відстань у 100, 150, 200 км за день - це можливо. Головне - віра у свої сили, складений маршрут та правильний план харчування.

Для того, щоб без наслідків подолати таку відстань на велосипеді, потрібно підготувати трьох-етапний план: підготовка перед поїздкою; харчування в поїздці; відновлення сил після подолання шляху.

Дані рекомендації не претендують на універсальність. Оскільки в кожного свої потреби організму.

 

Етап перший. Ніколи не раджу вирушати на такі дистації самотужки, відстань велика і в дорозі можуть статись сюрпризи. Тому підшукайте собі 1-го, 2-х велосипедистів, в яких така ж мета. До того ж, долати дистанцію самому - важче! Компанією легше переносити психологічний бар'єр.

200km na velosipede

На цьому етапі також важливо передбачити шляхи відступу, на випадок, якщо ви не розрахуєте свої сили. Сплануйте час виїзду та не досить важкий маршрут. Маршрут бажано прокласти круговий, тобто, старт і фініш у вашому місті. При його формуванні враховуйте наявність магазинів. Щодо часу, то в середньому варто розраховувати, що ви подолаєте 100 км шляху при середній швидкості 19км/год - за 6 год. В цей час не входить відпочинок та харчування, лише дорога.

Етап другий. Фізичні навантаження будуть відбирати у вас багато сил та енергії. Тому важливо правильно харчуватися та пити воду або енергетичні напої *. Для цього потрібно з'ясувати, скільки калорій необхідно організму протягом години, і відповідно до цього скласти меню поїздки. В поїздці наш організм можна порівняти з автомобілем. Автомобіль буде їхати, якщо його заправляти. Так працює і наш організм. Якщо не відновлювати витрачену енергію - ви будете змушені зупинитись, це 100%. Шкода, що я не знав цього у першій поїздці.

200km na velosipede1

В середньому організм чоловіка при помірному темпі використовує 700 калорій за годину. За стале число можна взяти 500 калорій і це буде відправною точкою у формуванні плану щодо харчування в поїздці. Тому 500 калорій множимо на 12 годин поїздки, маємо 6000 калорій.

За декілька днів до поїздки рекомендовано пити багато води, таким чином ви підготуєте організм до зневоднення.

За 2 години до виїзду обов'язково має бути сніданок. Він надасть сил протягом перших 1.5 години їзди на велосипеді. На сніданок можна вживати продукти з високим рівнем вуглеводів: макаронні вироби, хліб з цільного зерна, рогалики, млинці, вафлі, рис, овочі, риба, курка. Ці харчі підвищують рівень глікогену в крові. Обмежте продукти з високим вмістом білка, наприклад, яйця. Білок дуже повільно засвоюється організмом людини і також перешкоджає швидкому засвоєнню вуглеводів. Не забувайте про соки та зелений чай.

Кожної години в жарку погоду потрібно пити не меньше 1-го літра води. Головний момент: навіть якщо вам не хочеться їсти - поповнювати калорії та пити потрібно в будь-якому випадку! В кінці статті пропоную вашій увазі таблицю калорійності продуктів. Вона вам допоможе максимально ефективно скласти для себе меню.

Втома може датися в знаки після перших 50-ти кілометрів. Кожні наступні 50 км долаються важче. Тому розраховуйте сили.

Етап третій. Після поїздки потрібно допомогти організму повернути втрачені сили та енергію, і звичайно дати можливість відпочити. Швидко відновити сили допоможуть молоко, кукурудзяні пластівці або рис. Через 2-3 години риба та картопляне пюре - золота середина.

200km na velosipede2

Виконуючи прості рекомендації, ви проїдете цю відстань на одному подиху, і без серйозних наслідків для себе! Успіхів.

Щоб ознайомитися з таблицею, натисніть тут

* Під енергетичними напоями маються на увазі спортивні напої, які можна замовити у спеціалізованих магазинах, а не енергетики, які продаються в звичайних магазинах!

Коментарі:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Tuesday the 23rd. (C)zig-zag.org.ua ---> При взятті матеріалів, фотографій з сайту, активний лінк обов'язковий!