Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

Велосипедисти

Маркус Штекль

Категория: Велосипедисти
Создано 22.01.2014 Автор: Максим

miniМаркус "Макс" Штекль - австрійський велогонщик з Оберндорфа. Його пристрасть - велосипедні прогулянки по гірським схилам. Також захоплювався встановленням світових рекордів, як на снігу, так і по гравію. Завдяки вазі - 100 кг та богатирському зросту - 190 см. отримав прізвисько "Геркулес". В даний час директор команди MS Racing, якій приділяє весь свій вільний час.

Маркус сів на велосипед у далекому 1992 році. 7 років він відточує свої навики їзди на спусках. В 1999 році встановлює світовий рекорд швидкості на гірськолижному курорті Франції - Лез Арк. Йому вдається розвити швидкість 187 км/год на звичайному простому велосипеді, оскільки на брендовий велосипед в нього не вистачає коштів.

Але Штекль вирішує не зупиняється на досягнутому і 14 вересня 2007 перевершує себе. У віці 33 років на велосипеді Intense M6 "Геркулес" отримує перемогу над самим собою, долаючи схил Ла-Парва в Чилі. На схилі в 45 градусів, протяжністю 1,6 км йому вдається досягти швидкості 210,4 км/год, а це на 24 км/год швидше, ніж у далекому 1999 році.

markus

Переможець не соромиться розповідати, що рекорд його старань був досягнутий на звичайному велосипеді, який був обладнаний компонентами від Shimano: Saint - шатуни, задній перемикач і нові дискові гальма Deore XT з 203-х міліметровими роторами. Фірмові, надійні компоненти, додали впевненості у керуванні, а потужні гальма благополучно спиняли мене після кожної спроби, - розповідає Штекль.

markus stoeckl rekord

На шляху до поставленої цілі стояло чимало труднощів. Серед них рання весна в Південній Америці. Більша частина снігу поруч з трасою вже розтанула. А вузький проміжок траси між гірськими скелями поставив під загрозу встановлення нового рекорду. До того ж його аеродинамічний шолом запотівав. Штекль вирішує затримати дихання під час спуску на 40 секунд. Саме стільки триває продовження спуску.

На рахунку у велосипедиста і світовий рекорд швидкості спуску по гравію, і знову на велосипеді серійного виробництва. Вдається досягти швидкості 164,95 км/год на вулкані Серро-Негро в Нікарагуа.

stoeckl image

Він перемагає Еріка Барона, який в 2002 році ставить рекорд швидкості в 163 км/год, і вписує золотими рядками в історію свій - 164,95 км/год.

Таким чином Маркус Штекль розвіяв міф про те, що можна встановлювати такі рекорди лише на фірмовому байку, а й на більш простих, дешевих варіантах. Своїм прикладом він довів, що все залежить від навиків та підготовки велосипедиста.

Коментарі:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Tuesday the 23rd. (C)zig-zag.org.ua ---> При взятті матеріалів, фотографій з сайту, активний лінк обов'язковий!