Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

Велосипедисти

Крістоф Штрассер

Категория: Велосипедисти
Создано 16.01.2014 Автор: Максим

strasser miniКрістоф Штрассер австрійський ультра-велосипедист, дворазовий переможець і рекордсмен по часу в "Гонці через Америку" (RAAM Race Across America). Народився 4 листопада 1982 року в Леобені, Австрія.

Молодий, активний хлопець захоплювався багатьма видами спорту, в тому числі і професійним футболом. У 18 років його інтереси кардинально змінилися, і він вирішив, що його покликання - гірський велосипед. У 2002 році брав участь у своєму першому 24 - годинному марафоні на велосипеді. У 2005 році, у свої 22 роки, стає наймолодшим велосипедистом у гонці "Крос через Альпи" і завершує її.

У наступні роки виграє ще кілька 24-годинних гонок. А в 2007 році, встановлює новий австрійський рекорд в 24-годинній велосипедній гонці, проїхавши 950 км, стає наймолодшим ультра-чемпіоном світу у віці  25 років. У 2009 році у своїй першій спробі, він кваліфікувався на "Гонку через Америку", але довелося передчасно завершити через проблеми зі здоров'ям. Тоді він подолав 2400 км (на той момент він був на 4-му місці).

09ed12dbaf

24 червня 2011 року, Штрассер черговий раз стає переможцем у "Гонці через Америку". До нього, це вдавалося лише двом австрійським велосипедистам:

- Францу Спілауеру і Вольфгангу Фашингу.

header ensure

Крістоф Штрассер також є переможцем "Гонки через Америку" в 2013 році. Долає відстань, меньше ніж за вісім днів (якщо бути точним, то за 7 д 22 год 11 хв). Його середня швидкість при цьому 25.11 км/год. - новий рекорд гонки!

Strasser

StrasserBloomHoriz1Web

Крістоф Штрассер бере участь у веломарафонах не тільки заради задоволення. На меті в нього ще одна важлива справа - благодійність. В 2011 році він підписав контракт з незалежним Фондом "Дитини та Сім'ї", який допомагає людям з обмеженими фінансовими можливостями здобувати освіту та надає матеріальну допомогу для вищого рівня якості життя. "До того ж для велосипедиста це додатковий стимул", - вважає Крістоф. Отримувати задоволення від того, що ти робиш, та ще і при цьому бути корисним, ось у чому сенс життя!

В 2015 році Крістоф Штрассер встановив новий світовий рекорд, проїхавши 896 км за 24 години. Для встановлення цього рекорду Крістоф вибрав десятикілометрове кого на Берлінському аеродромі Темпельхоф. Середня швидкість становила понад 37,3 км/год, потужність 250 Вт. Колишній рекорд перевершений на 56 км, він був встановлений в Словенії Юре Робік ще в 2004 році.

Коментарі:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Tuesday the 23rd. (C)zig-zag.org.ua ---> При взятті матеріалів, фотографій з сайту, активний лінк обов'язковий!