Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

SRAM вкладає кошти в благодійність

Категория: Новини
Создано 18.12.2012 Автор: Максим

mini_sram_blagodiySRAM - одна з найбільших американських компаній по виготовленню обладнання для велосипедів збирає кошти для покращення життя на континенті Африки. Якщо ви ентузіаст велосипеду, то частенько бачили різного роду вироби з атрибутикою велосипедів. Це і браслети, і подарункові суверніри, годинники, кільця. Саме у цьому напрямку вирішила розпочати свою благодійну діяльність компанія SRAM у 2011 році. На думку компанії прийшла наступна ідея. Якщо 50-ти відомим художникам по всьому світу дати коробку зі 100-та високоякісними компонентами та попросити їх створити шедевр. Виготовлені вироби були представлені на виставці у Чикагській галереї - штаб-квартирі компанії, а також на виставці в Лас-Вегасі.

При конструюванні виробів використовувалися також компоненти RockShox, Truvativ, Avid, які відносяться також до марки SRAM.

design-for-a-planet-mark-ca

Частини з усіх чотирьох марок були використані при створенні скульптур. Також була використана глина, дерево і камінь. Більшість використаних частин мають абстрактний вигляд, інші легко ідентифікуються, такі як робот, риба і спринтер.

moving-constellations-carol

Виготовлені вироби були продані на інтернет-аукціоні. Всі кошти виручені з аукціону були передані до фонду милосердя. Мета фонду милосердя - надання велосипедів для людей, які проживають в країнах, що розвиваються. А отже забезпечення людей велосипедами дасть можливість безперешкодно та вчасно дістатися до навчальних та лікувальних закладів.

the-sprinter-sram-jesse-meyer

Творець, який отримав найвищий бал, був нагороджений поїздкою до Африки, щоб відвідати людей, у яких змінилося життя завдяки Велосипедному Фонду Милосердя. 2011 рік показав, що акція мала шалений успіх і зібрала більш ніж 96 000 $, а також привернула увагу преси до проблеми.

Цікаво, якби кожному з нас випала б така можливість, що б ви сконструювали?!

Коментарі:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Tuesday the 23rd. (C)zig-zag.org.ua ---> При взятті матеріалів, фотографій з сайту, активний лінк обов'язковий!