Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

Крадіжки велосипедів. Обережно!

Категория: Новини
Создано 17.05.2012 Автор: Максим

krazhaОстаннім часом у Бердичеві почастішали випадки крадіжок велосипедів. Звертаюсь до власників двокололісних трансопртних засобів бути обачнішими, не залишати без нагляду свій велосипед. Використовувати максимальній захист та прислухатися до порад щодо цього. В місті траплялися випадки, коли викрадений велосипед було знайдено ж власником вже за декілька днів після викрадення. Це говорить про те, що в місті знайшли дешевий заробіток одна або кілька осіб.

 

 

Причому, можна з 100%-ю впевненістю сказати, що у велосипедах вони мало знають справу. Викрадаючи дорогі велосипеди, зловмисники продають їх за безцінь. Віднесіться до питання з повною обачністю. Використовуйте максимально всі заходи, щоб попередити крадіжку. Не залишайте без уваги велосипеди на вулиці, біля магазинів не причепивши їх... Хоча і це не дає гарантії...

На днях вкрали велосипед у Євгена. Є надія, що його, як і інші велосипеди також продадуть за безцінь. Звертаюся до велосипедистів, які катають містом. Будь ласка, звертайте увагу на велосипеди учасників дорожнього руху. Можливо серед них буде велосипед Merida. Транспортний засіб одразу кидається в очі, іншого я такого не бачив, принаймні у місті. Тільки спільними зусиллями ми можемо знайти та повернути річ його власнику.

На форумі є розділ, в якому можна заявити про неприємність. Тема на форумі.

Коментарі:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Tuesday the 23rd. (C)zig-zag.org.ua ---> При взятті матеріалів, фотографій з сайту, активний лінк обов'язковий!