Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

Олександр Мельничук

melnichuk veloberdichevІсторія «ZIG-ZAG» починається, мабуть, як і кожного іншого велотуриста, з купівлі велосипеда або знайомого, який одного разу запропонував покататись. Так і наша історія почалася в 2009 році з поїздки в Шепетівку. Коли ми їхали в Шепетівку, ніхто не мав жодного уявлення, що таке «велотуризм» чи «покатушки», просто зібрались дві людини, які хотіли покататись в іншому місті, і ніхто навіть не підозрював, що це є початок, початок велоруху «ZIG-ZAG».

Після цієї поїздки почалось більш зацікавлене вивчення інформації стосовно велотуризму. І в цей же час ми не припиняли подорожувати, хоч і не далеко. Знайомились з новими людьми, пропонували друзям, їздили на невеликі дистанції в ліс та на річку. Шукали нові цікаві та красиві місця.

Час йшов і зростали ми! Підкорювали нові дистанції, збільшували час поїздки, ходові дні. На той час вже була зібрана невелика компанія, якою ми подорожували. Знайшовши на Житомирському сайті оголошення про Велодень, до цього ми навіть не знали, що такий існує, ми відразу ж вирішили їхати. Побачивши цю кількість велосипедистів, цю організацію, зацікавленість людей до покатушок і що саме головне до здорового та активного способу життя, ми були враженні. Хоч ми і до цього були підхоплені хвилею велотуризму, але побачене підхопило нас ще більшою і швидшою хвилею.

Також в цьому році, 2010, восени ми відвідали Дениші, це мабуть найвідоміше місце збору туристів різних напрямків в Житомирській області.

Вже влітку ми спробували здійснити дводенну поїздку в Хмільник, спробували і здійснили. Ми не очікували побачити там щось дивовижне, задум цієї поїздки полягав у тому, що в поїздці ми будемо два ходових дні, буде ночівля в палатці з багаттям і всім іншим. Враження після цієї поїздки не залишили байдужими жодного учасника поїздки, ми настільки були враженні багатоденними подорожами, що нам хотілось ще, і ще!

На даний час ми вже маємо чимало пізнавальних і захоплюючих подорожей. Наша кількість поступово зростає, з’являються нові друзі і однодумці. Велотуризм, він об’єднує, під час подорожі можна більше пізнати людину, ніж просто під час прогулянки по місту, в подорожі людина проявляє всі свої людські якості.

І саме головне, що в нас є зацікавленість до подорожей, і що вона не згасає, і навіть навпаки ще більше розгорається. Попереду ще багато цікавих подорожей. ПРИЄДНУЙТЕСЬ!

Коментарі:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Tuesday the 23rd. (C)zig-zag.org.ua ---> При взятті матеріалів, фотографій з сайту, активний лінк обов'язковий!