Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

Андрій Марчук

Категория: Про нас. Історії учасників.
Создано 09.01.2012 Автор: Марчук Андрій Вікторович

marchukМене звати Андрій. Їжджу на велосипедах з тих пір як навчився нормально ходити і як-небудь говорити. Який саме велосипед був першим сказати важко, бо в мене їх було декілька. Спочатку був триколісний з звичайним ножним приводом, пізніше був з цепним приводом на заднє колесо. Наступним кроком у володінні велосипедом був Зайчик.

Спочатку в мене нічого не виходило, але пізніше почало виходити їздити без підтримуючих колісчаток. Зайчиком я їздив десь до другого або навіть третього класу. Після цієї пародії на велосипед в мене з’явився велосипед Ватра хоч і відмінностей від класичної Тиси майже немає. На Ватрі я проїздив досить довго, близько 6 років.

1

Після даного періоду пересів на дорослий велосипед, тобто Україну, котра зроблена моїм батьком з запчастин.

Після зимової сесії 2010 року в мене з'явилась можливість купити більш-менш якісний велосипед, мій вибір впав на Centurion Backfire M2.

2

Після цього в мене виникло бажання займатися тріатлоном, але в секцію мене не взяли, так як в мене був відсутній спортивний розряд. Змирившись з тим, що на тріатлон мене не взяли, вирішив піти у велоспорт.

3

Тренуватись постійно в мене не було змоги, так як велобаза знаходиться в Житомирі. Внаслідок чого я почав їздити сам. Пізніше зовсім випадково знайшов в контакті тоді ще, велогрупу Веломанія. Так я опинився в Zig-Zag.

Коментарі:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Tuesday the 23rd. (C)zig-zag.org.ua ---> При взятті матеріалів, фотографій з сайту, активний лінк обов'язковий!