Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

Вячеслав Гордецький

Категория: Про нас. Історії учасників.
Создано 21.12.2011 Автор: Вячеслав

gordeckiy_miniЩо таке велосипед? Це по-перше, стиль життя! Це більше ніж просто прогулянка, це більше ніж "для здоров"я", це для душі.

Вперше сів на велосипед десь у 7-8 років. Пам'ятаю, друзі старші за віком посадили під раму велосипеда "Україна", от і тоді я зустрівся вперше "лицом к лицу" з сусідським забором.:) Через пару хвилин я вже мчався на повному ходу на рамі, що закінчилося, знову ж таки, зустріччю з забором.:) Після цього забора все пішло гладко...

Катав на "Україні" до 14 років, аж потім тато подарував мені крутий, на ті дні, велосипед "Ардіс" :) з заднім амортизатором і амортизаційною вилкою. Я був просто в захваті!:) Він мені дуже подобався, я за ним добре доглядав, що призвело до довгої роботоспроможності деталей, а саме аж довгих 8 років.

Йшов час. Підростав і я, і моя майстерність в керуванні, велосипед був вже замалий під мій зріст...

gordeckiy

Почав працювати, заробляв гроші. І тут сталося диво! Купив з допомогою батьків чудовий велосипед Kellys CoolTool Master. Я ніколи не міг повірити, що у мене колись буде такий велосипед. Але я вірив у диво! Я ним пишаюся дуже сильно, як то кажуть "здмухую всі пилинки", настільки він цінний для мене.:)

gor_comp

Найяскравіша згадка мого життя про велосипеди, це звісно падіння з нього.)) Ще коли на "Україні" їздив... Подорожуючи з другом, я його віз на рамі, і з нами на свому велосипеді їхав ще 1 наш друг, от він нас "по приколу" підрізав заднім колесом. :) Ми через руль... покриття було "відсів", дрібний щебінь з піском, ну і я з ним "счесали" все що можна було: руки, лоб, бороду, коліна, лікті... добре, що поряд був колодязь.:)

Коментарі:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Tuesday the 23rd. (C)zig-zag.org.ua ---> При взятті матеріалів, фотографій з сайту, активний лінк обов'язковий!