Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

Готуємо байк до зими

Категория: Технозона
Создано 18.12.2011 Автор: Вячеслав

miniЗима… Багато людей консервують свої байки до наступного сезону – весни. Час поговорити про заходи, яких потрібно дотримуватися, щоб ваш велодруг почував себе добре під час зберігання. А після зими був одразу в робочому стані. Отже, почнемо...

1)Зберігати велосипед у підвішеному стані зі зменшеним удвічі тиском у покришках (зберігає покришки і камеру в хорошій якості) Перевірено власним досвідом… хоча тимчасово можливості такого зберігання нема.

2)Передачі перемкнути на найменші зірки – зменшити натяг ланцюга і послабити непотрібний тиск на шатуни і задню перемичку, точніше її пружину. Частенько про це забуваю, що призводить до скорішого розтягнення ланцюга.

3)Можна удвічі більше додати мастила на всі вузли… Особисто я, полюбляю користуватися спреями, які чудово виводять вологу з важкодоступних місць. Стежте, щоб масло не потрапляло на обід коліс, або на ротор дискових гальм.

vel_doma

Якщо потрапить, то протріть не жирними засобами. Я використовую горілку чи спирт :) Якщо не протерти, то масло проникає в колодки і гальма почнуть втрачати свою ефективність. Якщо таке трапилося то вихід такий: якщо v-brake гальма, то заміна; якщо дискові, то тут потрібно протерти ротор спиртом, а самі колодки: а) якщо резинові – замінити; б) кераміка – протерти спиртом і загартувати на сковороді до повного випарування мастила (таке частенько роблю заради профілактики).

Здається, це основне для чудового зберігання вашого велосипеда. Ці прості поради допоможуть вам у зберіганні велосипеда в квартирі.

Коментарі:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Tuesday the 23rd. (C)zig-zag.org.ua ---> При взятті матеріалів, фотографій з сайту, активний лінк обов'язковий!