Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

Велокомп'ютер нового покоління

Категория: Новини
Создано 09.06.2011 Автор: Максим

velokompВеличезні кроки в розвитку настільних компьютерів і телефонів не могли пройти повз такого корисного гаджета, як велокомп'ютер. Такої думки притримується і дизайнер Еван Соліда і компанія Cerevellum, які вигадали велокомп'ютер нового покоління "Cerevellum Hindsight". "Наший девайс з'явиться на полицях товарів вже в жовтні, а робочу модель можна буде побачити на одній з найближчих виставок."

Головним елементом в ньому являєтся LCD дисплей, причому не потрібно хвилюватися за акумулятор, адже він отримує заряд від сонячного проміння. Варто відмітити контраст та кольори. Вони влаштовані таким чином, що позбавляти користувача від мук при поганій видимості в сонячну погоду. Вбудована камера працює як реєстратор. У разі дорожньої пригоди девайс зафільмує всі докази.

1

2

Велокомп'ютер містить в собі і стандартні функції (швидкість, максимальна і середня швидкість, час, відстань та ін), але в Hindsight є і ряд додаткових корисних можливостей. До них можна віднести камеру. Потрібно лише встановити її правильним чином на шток сідла вашого велосипеду. Тепер все, що відбувається позаду вас, можна спостерігати на моніторі пристрою (всі події, які трапляються з вами під час руху, записуються на карту пам'яті). Hindsight буде мати декілька моделей: 30, 40 і 60 (відмінність моделей буде залежати від можливостей та ціни). Ціна самого понтового (Hindsight 60) буде коливатися  в межах 500-550$.

3

4

Джерело статті: cyclepedia

Коментарі:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Tuesday the 23rd. (C)zig-zag.org.ua ---> При взятті матеріалів, фотографій з сайту, активний лінк обов'язковий!