Покатушки

Якщо по деяким маршрутам я їздив багато разів і вони вже порядком приїлися, то це такий собі фреш-трек. Свіжий та приємний маршрут вздовж приток річки Гнилоп'яті. Проїхав я його лише один раз в хорошій компанії. Пригадую, навіть трохи блукали. Але вихід є завжди. Якщо заблукаєте, то просто не зупиняйтеся! Все одно, рано чи пізно, ви кудись приїдете.:) Ліс, яким ви будете їхати до с. Червона Зірка, коли повернете з головної траси, проблем не повинен викликати. Доріжка в лісі прямо веде в село, не заблудитеся.

Ще один маршрут, неподалік міста Бердичева. Чудове місце, щоб піджарити шашличок, подихати свіжим повітрям посеред хвойних насаджень. В селі розгорнута цікава сітка ставків. Чудове місце для відпочинку. На пагорбі розмістилася церква для прихожан. З пагорба відкривається пейзажний вид на село.

Легенький вечірній чи ранішній маршрутик вздовж річки Гнилоп'яті, що протікає поблизу Бистрику, через фазенди з виїздом на Бердичівську об'їздну.

Якість дорожнього покриття: 50% - асфальт, 50% - грунт. Маршрут легкий, не потребує надзусиль та спеціальної фізичної підготовки. Тип: покатушка.

Одразу звертаю увагу на відстань! 115 км це вже відстань для велосипедиста. Тому не маючи належної підготовки не обирайте цей маршрут. При складанні цього маршруту враховувалися туристичні місця та часткове знайомство з Козятинським районом та самим містом Козятин.

Всього якісь 24 кілометри асфальтом і Ви вже в Білопіллі. Музей хліба, вітряк, знайомство з побутом української бідної сім'ї...
Від Білопілля до Козятину 17 км також асфальт. Козятин-місто залізничників, а отже можна сфоткатися біля великого паровоза, який став тут на вічну зупинку.(тут, це біля залізничного вокзалу). Але я катаю в Козятині, коли повертаюся додому. Адже з Козятина маршрут тягнеться до Білилівки.

Цей маршрут я створив лише в цілях ознайомлення, так би мовити для загального розвитку. Оскільки на шляху в смт. В.Коровинці та в самому селиці, немає ні туристичних об'єктів, ні пам'яток архітектури... А взагалі кожна моя поїздка новим машрутом все ж цікавіша, а ніж тим маршрутом, яким вже колись катав. Тому, якщо ви ніколи не їздили цим маршрутом, все ж заряд позитивних емоцій вам отримати вдасться.

Страница 1 из 7

© 2010-2018 Велоклуб ЗігЗаг. Всі права захищено. Designed By zig-zag.org.ua